گل رز و چند دوست مورد علاقه


گیاهان از این نظر مانند مردم هستند که در جوامع رشد می کنند و در جمع دوستان خوب بیشتر می درخشند. ژوئن امسال، باغ رز ما در مزرعه، تصویری باشکوه از قدرت روابط هماهنگ ارائه کرد. در یک حاشیه طولانی و پر پیچ و خم که تقریباً 70 گل رز کاشته شده است، هر گونه به دلیل نزدیکی به گیاهان چند ساله که رنگ، فرم و بافت مکمل یا متضاد را ارائه می دهند، تقویت می شود. هنگامی که باغ در ماه ژوئن به اوج خود رسید، به بازدیدکنندگان یک نمونه کتاب درسی از نحوه کاشت گل رز و همراهان مورد علاقه آنها برای بهترین اثر ارائه داد. در حالی که اوج اکنون سپری شده است، به لطف گیاهان چند ساله ای که با همه رزها همراهی می کنند، باغ به ارائه امواج غلتشی از شکوفه ادامه خواهد داد. اگر اتفاقاً در این نزدیکی زندگی می کنید یا برای بازدید در محدوده قرار دارید، امیدواریم به آنجا بیایید و قدم بزنید. در این بین، ما فکر کردیم که ممکن است مفید باشد که برخی از گیاهان چند ساله را به نمایش بگذاریم که کارهای بسیار خوبی برای آوردن جادو به باغ رز انجام می دهند. ما امیدواریم که آنها به شما الهام بخشند تا برخی از خودتان را بکارید.

گلدسته‌های قرمز لوپین «Red Rum»، سنبله‌های آبی مایل به اسطوخودوس نپتا، و پایه‌های بنفش تیره Salvia «Caradonna» رنگ‌های متضادی را در میان شکوفه‌های سفید Rose Easy Spirit™ ارائه می‌کنند.
شکوفه های طلایی زیردریایی رز ایزی الگانس ® زرد با گل های آبی کامپانولا که عادت جذاب آمیختگی با همسایگان خود را دارند، تقویت شده است.
Rose Easy on the Eyes™ در میان تپه‌هایی از Baptisia australis (عقب)، Penstemon برگ‌های قرمز «برج‌های تاریک»، Nepeta Junior Walker™ آبی اسطوخودوس (سمت چپ)، و شاخ و برگ خاکستری نمدی Stachys byzantina «Fuzzy Wuzzy» شرکت جذابی پیدا می‌کند. (گوش بره).
پرهای هوادار و خامه‌ای Aruncus dioicus (ریش بزی) پس‌زمینه‌ای دوست‌داشتنی برای دو گل رز صورتی شکل می‌دهند، در حالی که یک زنبق حوضچه‌ای رویایی از رنگ آبی اسطوخودوس ایجاد می‌کند.

روی بخش Rose Companions در وب سایت ما کلیک کنید تا گیاهان چند ساله بیشتری را بیابید که به عنوان همراهان عالی برای گل رز عمل می کنند و در نظر بگیرید که برخی از آنها را به باغ خود اضافه کنید.

خرید همه رزها