“تقاضا برای گل های نگهداری شده هر روز در حال افزایش است”


ما تا سال 2011 فقط گلهای تازه پرورش می دادیم، زمانی که متوجه شدیم بازار گل های نگهداری شده بسیار جالب می شود. Fabian Herrera، مدیر عامل Magnifique Rose توسط Rosa Tech در کلمبیا می‌گوید پس از تحقیق و توسعه بسیار، ما تولید گل‌های حفظ‌شده خود را در سال 2017 آغاز کردیم. از آن زمان، آنها شاهد افزایش تقاضای خود برای گل های نگهداری شده به صورت روزانه بوده اند. محبوبیت از آسیا شروع شد و پس از آن اروپا به یک بازار مهم تبدیل شد و اکنون شاهد تبدیل شدن آمریکای شمالی به یکی از مهمترین بازارها هستیم. مطمئناً باید رازی پشت چنین نرخ تکرار بالای مشتری وجود داشته باشد؟ “مشتریان نمی توانند تفاوت بین رزهای نگهداری شده ما و گل های تازه بریده شده را تشخیص دهند. با این حال زندگی ما بیش از 12 ماه دوام می آورد.»گلهای نگهداری شده یا تازه؟
پدر هررا کسب و کار گل را بیش از 50 سال پیش آغاز کرد، بنابراین در مورد گل های Rosa Tech هیچ تجربه کافی وجود ندارد. حدود ده سال پیش تصمیم گرفتند که تغییری ایجاد کنند. “ما متوجه شدیم که بازار گلهای نگهداری شده در حال توسعه و جالب شدن برای ما است. ما سالها صرف توسعه محصولی با کیفیتی کردیم که بسیار به آن افتخار می کنیم. گلبرگ ها بسیار انعطاف پذیر هستند، شما نمی توانید تفاوت بین رزهای نگهداری شده ما و گل های تازه را تشخیص دهید. از آنجایی که آنها بیش از 12 ماه زیبا باقی می مانند، ما به مشتریان خود یک تجربه حفظ شده ارائه می دهیم.

دستیابی به کیفیت بالا
گل های رز در گلخانه های شش هکتاری خود پرورش داده می شوند و منطقه متفاوتی به گل های هندی آن ها اختصاص داده شده است. پس از انتخاب دقیق و فرآیند آبگیری، تمام مواد استفاده شده روی گل ها غیرسمی هستند. ما گل ها را با اجزای 100% طبیعی پر می کنیم و رنگ هایی را که در صنایع غذایی استفاده می شود، اعمال می کنیم. این نه تنها یک فرآیند سازگار با محیط زیست است، بلکه تضمین می کند که گل های ما کاملاً ایمن و سالم هستند. در حالی که افراد ممکن است تجربه گلهای حفظ شده را داشته باشند که کاغذی و مصنوعی هستند، فرآیند ما منجر به گلبرگ های نرم و انعطاف پذیر می شود. ما تضمین می کنیم که گل های رز ما بیشتر از 10 ماه دوام می آورند، اما گل های رز من در دفترم در واقع دو سال است که اینجا هستند و هنوز تازه به نظر می رسند.

توسعه های آینده
هررا می‌گوید: «در حالی که ما یکی از اولین شرکت‌هایی در کلمبیا بودیم که گل‌های نگهداری شده را انجام دادیم، بازار جهانی بسیار رقابتی شده است. با این حال تقاضای ما همچنان در حال افزایش است و ما همچنین به دنبال بهبود و گسترش تجارت خود هستیم. ما در حال کار بر روی نسخه‌های معطر گل‌های نگهداری شده خود هستیم و در حال حاضر به دنبال کانال‌های توزیع در اروپا و آسیا هستیم تا با آنها همکاری کنیم. ما در حال حاضر همچنین چند شریک در ایالات متحده داریم که در حال انجام آزمایش با آنها هستیم. یک سرمایه گذاری جدید برای ما گل رز با ساقه است که ما هیجان زده ایم که آنها را به مجموعه خود معرفی کنیم. به طور کلی، ما به تجارت گل علاقه زیادی داریم و چیزهای زیادی در راه داریم که تجارت ما را گسترش می دهد، که بسیار هیجان زده هستیم.

برای اطلاعات بیشتر:
مگنیفیک رز
www.magnifiquerose.com