ترفند موفقیت Poinsettia چیست؟


ترفند موفقیت Poinsettia چیست؟

در هر فصلی که باشد، گل های شاخه بریده چنین خلق و خوی را تقویت می کنند. ما می‌توانیم درخشش داخل خانه را برای ماه‌ها حفظ کنیم، با این حال، با استفاده از پوانستیاهایی که مراقبت آسانی دارند به عنوان گیاهان آپارتمانی و گیاهان پاسیو در هوای معتدل.

در مزارع خانواده آرنوسکی در بلانکو، پاملا و فرانک آرنوسکی گلخانه‌ها را با صدها پوینستیا پر می‌کنند. در اواخر نوامبر، آنها ما را با یک “محصول” عالی از رنگ با شکوه روی براکت های سخاوتمندانه (برگ های اصلاح شده) خیره می کنند. گلهای پوانستیا در واقع همان “نقاط” زرد ریز در مرکز هستند.
پوانستیا در گلخانه
مطمئنا، آنها قرمز سنتی، مانند Superba™ را دارند.
سوپربا پوینستیا در گلخانه
با Superba New Glitter™ کمی آب و برق اضافه کنید.
سوپربا گلیتر پوینستیا
“درخشش نارنجی” را در مقابل نور لامپ دنج در یک عصر زمستانی تصور کنید.
پوینستیا نارنجی
بنابراین، چگونه پوینستیا را راضی نگه داریم؟ آرنوسکی‌ها توصیه می‌کنند: «یخ را در گلدان‌ها قرار ندهید تا آنها را آبیاری کنید. اینها بومی های نیمه گرمسیری هستند و ریشه های سرد نمی توانند آب را جذب کنند. در واقع سرما می تواند ریشه ها را از بین ببرد. آنها در روزهای گرم، آفتابی و ساکن، با دمای بالای 60 درجه بیرون از درب خوب عمل می کنند. آنها واقعاً در طول فصل کریسمس بسیار انعطاف‌پذیر هستند و می‌توانند هر چیزی را که می‌خورید به جز آبیاری بیش از حد مصرف کنند.»

به یاد داشته باشید، پوانستیا سرخوشی است (Euphorbia pulcherrima)-گیاهان آبدار. من دوست دارم گلدان را از بسته بندی تزئینی جدا کنم و آن را در یک سبد یا ظرف دیگری قرار دهم. وقتی خاک چند سانت اول خشک شد، گلدان را بیرون می کشم و در سینک فرو می برم و اجازه می دهم خوب زهکشی کند. (یا آن را از بسته بندی آن برای آبکشی سینک بردارید.) به طور کلی، ما فقط هر چند هفته یا حتی بیشتر نیاز به آبیاری داریم. راحت تر از این نمیشه، درسته؟
پونستیا کریسمس در ظرف
و هی، هیچ دلیلی برای سطل زباله بعد از تعطیلات وجود ندارد! برای حفظ آثار خیره کننده مانند «پیکاسو» پس از فصل، «در یک مکان روشن و گرم نگه دارید. تقریباً نصف اندازه را هرس کنید و مانند یک گیاه آپارتمانی رفتار کنید. هنگامی که هوا در بهار گرم می شود، آن را دوباره ذخیره کنید و در بیرون بگذارید.
پیکاسو پوینستیا
در حقیقت، CTG ادل هارمون بیننده اش را تا کریسمس بعدی ادامه داد.
پوانستیا در گلدان با سگ
“گیاهان من با بی توجهی زنده می مانند. من پوینستیا را در یک تخت سایه خورده بودم و زمانی که یادم افتاد آبپاش ها را روشن کنم یا باران می آمد آبیاری می کردم. ادل گفت: هیچ مهارتی در کار نیست. او اعتراف کرد که بزرگترین چالش او این بود که سگ نازش مگنولیا را برای این عکس آویزان کند!
پوانستیا در گلدان با سگ
می‌توانید گل‌های بریده تخصصی آرنوسکی تگزاس را در بازار مرکزی پیدا کنید. از آنها در بلانکو دیدن کنید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر در انبار سلف سرویس آبی. و تمام رویدادهای آنها را بررسی کنید! این شنبه، 4 دسامبر، از ساعت 10 صبح تا 2 بعدازظهر به خانه باز تعطیلات آنها در Blue Barn بروید تا پوانستیا، نیلوفرهای تازه، گیاهان، نوشیدنی های تعطیلات و خیلی چیزهای دیگر! در اینستاگرام دنبال کنید برای آخرین اخبار و وسوسه های گل.
انبار آبی در مزارع خانوادگی آرنوسکی
داستان ما را با پاملا و فرانک تماشا کنید بیاموزید که چگونه گل های زمستانی، از جمله خرچنگ، سیاهدانه، و اورلایا گراندی فلورا را پرورش می دهند تا روزهای شما را شاد کنند و گرده افشان ها را مانند زنبورهای بومی تغذیه کنند.
زنبورهای بومی گل Orlaya grandiflora
بنابراین، آیا می توانیم آنها را در گرمای اواخر بهار در بیرون بکاریم؟ خوب، CTG بیننده Jay Musfeldt در Leander مطمئنا یک سال بود.
پونستیا در زمین

زمانی که او و خانواده‌اش در اورگان زندگی می‌کردند، پونستیاهای کریسمس خود را هرس می‌کرد و آن‌ها را در پنجره شمالی دفترش نگه می‌داشت. آنها به گیاهان آپارتمانی زیبا تبدیل می‌شوند و اغلب در آن نقطه شکوفا می‌شوند. من همچنین آنها را به باغ پیوند زدم که در آن درختچه های جذابی درست کردند.

وقتی آنها به Leander نقل مکان کردند، جایی که خاک و آب و هوای ما کاملاً شوک بود، او بدون ترس وارد این چالش باغ شد و سخاوتمندانه CTG را برای هدایت مسیر جدید اعتبار بخشید. او با مستند کردن ماجراجویی پوینستیا به ما نیز یاد داد.

در Leander، پونستیاهای آنها از نوامبر تا عید پاک در خانه شکوفا می شدند. سپس، او تصمیم گرفت دو سخت ترین را در امتداد حاشیه یک بستر چند ساله زیر یک بلوط زنده بزرگ بکارد. احتمالاً در 50 درصد مواقع هم تابستان و هم پاییز سایه می‌افتند. در طول تابستان هفته ای دو بار 10 دقیقه می پاشیم.
پونستیا در زمین
او در پاییز آن سال نوشت: «آنها نه تنها در تابستان وحشیانه ما مقاومت کردند، بلکه هر دو گیاه اکنون شروع به شکوفه دادن کرده اند. ارتفاع گیاهان حدود 18 اینچ است. گل‌ها و برگ‌ها کوچک‌تر از گیاهان گلخانه‌ای هستند که در فروشگاه می‌خرید، اما برای من لذت بخش هستند. من قبلا هرگز پوانستیا در بیرون شکوفه نداده بودم. نیازی به گفتن نیست که من مانند نوزادان تازه متولد شده در این صبح های خنک از آنها محافظت می کنم.
دو پوانستیا در زمین
نکته بزرگ: این پوینستیاها (Euphorbia pulcherrima) بومی مکزیک و آمریکای مرکزی هستند و نمی توانند دمای زیر 50 درجه را تحمل کنند. بنابراین، اگر آنها را در زمین بکارید، آنها را یک ساله در نظر بگیرید یا در پاییز ظروف آنها را به داخل برگردانید.

ما یک پونستیا بومی و وحشی داریم (Euphorbia cyathophora) که برای ما مقاوم به سرما است. دافنه که به عنوان “آتش در کوه” شناخته می شود به ما گفت که این سالیانه کوچک و پراکنده معمولاً به 18 تا 24 اینچ بلند می شود. در مرکز گل وحشی باغ تظاهرات، همراه با گائورا بومی است. گاهی اوقات می‌توانید آن را در مهد کودک‌های محلی یا شاید در مرکز فروش Wildflower پیدا کنید. این یکی از اواخر بهار تا اولین یخبندان رنگ می گیرد.
مرکز گل وحشی پوینستیا Euphorbia cyathophora Gaura lindeimeri
به شدت به خشکی مقاوم است، در مورد نوع خاک حساس نیست، در خاک رس سنگین تا سنگ آهک سنگی رشد می کند. دافنه گزارش داد: «اگرچه آنها برای آفتاب کامل فهرست شده اند، اما متوجه شده ام که در نور روشن و فیلتر شده بسیار خوشحال هستند.
پونستیا وحشی بومی
در سن آنتونیو باغبان و وبلاگ نویس Rock Oak Deer شرلی فاکس به من گفت: “این یک خود کاشت سالانه پربار است که معمولاً در اولین انجماد از بین می رود و سپس در اواخر بهار به طور قابل اعتماد از دانه ها برمی گردد.” پس از یخ زدگی فوریه، او اضافه کرد: «من امسال تعداد بیشتری از آنها را نسبت به سال گذشته دیده‌ام که هنوز هم در آب و هوای ملایم‌تر نوامبر ما، نمونه‌های جدیدی ظاهر می‌شوند. یا بهار بارانی ما یا احتمالاً یخبندان باعث افزایش سرعت جوانه زنی شده است. من در جمع آوری دانه ها موفقیت چندانی ندارم زیرا آنها ریز هستند و سریع می ریزند. پرندگان یا باد کار توزیع را به خوبی انجام می دهند و من آنها را چند متر دورتر از محل اصلی خود می بینم. خوشبختانه نهال ها به راحتی برای تقسیم یا پیوند به گلدان منتقل می شوند.
پونستیا بومی وحشی
داستان CTG را در بازدید ما از باغ زیبا و پرآب سن آنتونیو شرلی و نیل تماشا کنید..

ممنون که سر زدید لیندا