ماسکاری جادویی | وبلاگ باغبانی وسواسی


موسکاری که معمولاً به عنوان سنبل انگور آبی نیز شناخته می شود، یک شکوفه بهاری جادویی است. مورد بالا Ocean Magic است. بسیاری از باغبانان چندان به آنها علاقه ندارند، زیرا آنها اغلب به عنوان یک گل مهاجم شناخته می شوند. حقیقت این است که یکی از انواع موسکاری، واقعا تهاجمی است. می دانم، من آن را در باغم دارم. در همه جا ظاهر می شود، و من یاد گرفته ام که فقط آن را بیرون بکشم، زمانی که به نظر می رسد غیر از جایی که کاشته بودم یا می خواستم. گاهی اوقات، آن را در یا نزدیک به دیگر گیاهان چند ساله، مانند سوسن ها رشد می کند. با این وضعیت، متوجه شدم که استفاده از یک پیچ گوشتی سر صاف برای از بین بردن موسکاری بسیار خوب عمل می کند. همچنین، مهم است که لامپ کوچک را دریافت کنید، در غیر این صورت مانند یک قاصدک باز خواهد گشت. من هم سرم در حال حاضر این می تواند بسیار طاقت فرسا با چنین شکوفه های کوچک و بسیار زیاد است، اما می توان آنها را به راحتی برش داد. شاخ و برگ در اوایل بهار ظاهر می شود و پس از آن خوشه های گل ظاهر می شود. پس از استقرار آنها، در پاییز علف را مانند شاخ و برگ می فرستند و عموماً در تمام زمستان سبز می ماند. من متوجه شدم که در بهار باید کمی آن را تمیز کنم. یک چنگک تمام چیزی است که مورد نیاز است، و سپس قبل از اینکه شکوفه ها بلند شوند، مو را به خوبی کوتاه می کنم. من انواع مختلفی دارم که در حال رشد هستند.

اولین مورد بالا Pink Sunrise و بعدی Valerie Finnis است، هر دو اصلاً تهاجمی نیستند. به نظر می رسد آنها در جای خود می مانند و از جایی که کاشته شده اند زیاد دور نمی شوند. البته آنها مورد علاقه من هستند.

در اینجا یک مورد رایج است که در نیلوفرهای روز گیر کرده است. به نظر می رسد که پس از استقرار مانند یک علف هرز رشد می کند. من معتقدم Muscari Armeniacum است. اگر می توانید یا اگر جریب کافی برای کاشت آنها ندارید، از آن یکی دوری کنید. من آنها را دیده ام که خیلی دور از کاشت های اصلی ظاهر می شوند. نمی‌دانم چطور اتفاق می‌افتد، اما من آن سنجاب‌های شیطانی را سرزنش می‌کنم. پرندگان و باد شدید و باران.

این گل شگفت‌انگیز معمولاً سر مار، گل مرغ گینه یا سوسن شطرنجی نامیده می‌شود. در خانواده فریتلاریا قرار دارد. نمی دانم چرا این همه نام رایج دارد. این یکی دیگر از لامپ های فنری فرعی است. من از این یکی لذت می برم، آن را در نسخه بالا و در یک نسخه سفید می آید. به نظر می رسد این یکی نیز در مکان های دور ظاهر می شود، اما من به اندازه آن موسکاری های آبی مزاحم از آن مهم نیستم، حتی می توانید موسکاری آبی را در پس زمینه این تصویر ببینید.

پس مدتی پیش این سنگ را پیدا کردم. در دریاچه بود و زمانی که در اواخر پاییز سطح آب را پایین آوردند قابل مشاهده بود. این واقعاً مرا تحت تأثیر قرار داد، زیرا به نظر می رسید به شکل ایالت اوهایو است. شما چی فکر میکنید؟ باید دوباره رنگش کنم

حالا این سنگ ها هنرمندانه ساخته شده بودند و من آنها را در یک مرکز باغ پیدا کردم.

باغبانی مبارک، در خانه بمانید، ایمن بمانید.

درباره باغبانی وسواسی جبری

من یک سرگرمی دارم که به سادگی خارج از کنترل است، اما پاداش آن بسیار عالی است. به من در وسواس من بپیوندید. ممنون که نگاه کردید و لذت ببرید!!!