نکاتی در مورد منظره سازی پاییزی برای بهبود جذابیت محدود خانه شما


بیایید با آن روبرو شویم که تابستان رو به پایان است و پاییز شروع می شود، محوطه سازی خانه های شما می تواند کمی بدتر به نظر برسد. اما، با کاهش دما، زمان مناسبی برای کار بر روی محوطه سازی و افزایش جذابیت های جدی است. با چند کار ساده و ترفندهای کاربردی، می توانید خانه خود را در پاییز عالی جلوه دهید. برای بهبود جذابیت خانه خود، چند نکته عالی برای منظره سازی پاییز را بخوانید. بسته به اندازه حیاط جلویی خود، می توانید این آخر هفته در عرض چند ساعت، منظره خود را از حالت خشک به زیبایی تبدیل کنید.

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. اگر روی
یکی از لینک ها و خرید،

من ممکن است یک کمیسیون کوچک بدون هزینه اضافی برای شما دریافت کنم.
افشای کامل را اینجا ببینید.

تصویر صحنه منظره پاییز محله.

تعداد زیادی گل شکوفه پاییزی برای جذابیت محدود اضافه کنید

هنگام برنامه ریزی و کاشت تخت گل های خود در بهار، همیشه به خاطر داشته باشید که گل هایی را اضافه کنید که در پاییز نیز زیبا به نظر می رسند. اگر این کار را انجام ندادید و تخت‌های گل و منظره‌تان نسبتاً پشمالو و بی‌رحم به نظر می‌رسند، نگران نباشید می‌توانید اکنون گیاهان را اضافه کنید.

گیاهان شکوفه‌دار قطعاً رنگ‌هایی را به تخت‌خواب‌های باغ شما بازمی‌گردانند. هنگام کاشت تخت گل به رنگ های پررنگ پاییز فکر کنید. به رنگ‌های رست با زرد و نارنجی در گل همیشه بهار، میله طلایی و عطسه فکر کنید. با گیاهان ارغوانی و ارغوانی مانند ستاره ها، زنگ های مرجانی و سدوم، رنگ های تند بیشتری اضافه کنید. مامان ها یک گل کلاسیک پاییزی هستند و رنگ های پررنگی را به چشم انداز شما اضافه می کنند.

برخی از گل‌های یکساله‌ای که در تمام تابستان در باغ‌های خود می‌داشته‌اید، با سرد شدن دما افزایش می‌یابند و دور تازه‌ای از شکوفه‌های تازه می‌دهند و حتی در یخبندان‌های خفیف دوام می‌آورند. نمونه‌هایی از این گونه‌های یکساله عبارتند از: snapdragons، alyssum شیرین، celosia و gloriosa daisies.

برای ایده های بیشتر برای گیاهان گلدار پاییزی که به باغ های خود اضافه کنید، بهترین گل های پاییزی چند ساله را بررسی کنید.

افزودن گیاهان گلدانی راهی فوق‌العاده برای استقبال از بازدیدکنندگان، و همچنین افزودن شخصیت و جذابیت به خانه شما است. مادران – گیاهان رنگارنگ بزرگ برای این استفاده مورد علاقه هستند و فقط فریاد می زنند: “پاییز اینجاست.”

اگر ایده اضافه کردن گلدان برای شما جذاب است، این پست ها را بررسی کنید:

ایده هایی برای کاشت های پاییزی در فضای باز DIY
نکاتی در مورد انتقال باغ کانتینری به پاییز

تصویر گل های پاییزی

مالچ تازه اضافه کنید تا جذابیت کاهش پاییز خود را افزایش دهید

مالچ کمک می کند تا تخت های باغ شما را به هم نزدیک کند و ظاهری زیبا و تمیز از خیابان به خانه شما بدهد. مالچ همچنین به محافظت از گیاهان شما در برابر نوسانات سریع دما که در پاییز و زمستان بسیار رایج است کمک می کند. اگر یک پروژه آسان می خواهید که به درخشش محوطه سازی شما در پاییز کمک کند، اما مقداری ارزش عملی نیز ارائه دهد، مالچ یکی از مقرون به صرفه ترین و موثرترین کارهایی است که می توانید برای زیباتر کردن فضای سبز خود انجام دهید.

گیاهان چند ساله خود را مرتب کنید

این موضوع می‌تواند بحث‌برانگیز باشد، اما وقتی نوبت به کاهش جذابیت می‌رسد، کاهش مصرف گیاهان چند ساله بسیار زیباتر به نظر می‌رسد. اگر نگران این هستید که گرده افشان ها مکانی برای زمستان گذرانی داشته باشند، گیاهان چند ساله خود را در حیاط خلوت خود کوتاه نکنید.

پس از اینکه شاخ و برگ گیاهان چند ساله قهوه ای شد و از بین رفت، می توانید آنها را هرس کنید تا ظاهری تمیزتر به محوطه خود ببخشید. به سادگی سبزی قهوه ای شده را در سطح زمین قطع کنید و گیاه را با مالچ بپوشانید.

در اینجا می توانید درباره پاکسازی باغ پاییزی اطلاعات بیشتری کسب کنید. ما همچنین یک چک لیست مفید برای پاکسازی باغ در پاییز داریم. با تکمیل فرم اشتراک زیر می‌توانید به آن و بسیاری از دیگر موارد قابل چاپ باغبانی عالی در کتابخانه منابع باغبانی ما دسترسی داشته باشید.

برای افزودن جذابیت محدود، چمن را زیبا کنید

برگ های پاییزی روی درختان عالی به نظر می رسند، اما نه چندان روی زمین. برگ های ریخته شده می توانند باعث شوند که حیاط نامرتب و کمتر جذاب به نظر برسد. یک راه عالی برای استفاده حداکثری از این برگ ها این است که از آنها به عنوان لایه زیرین برای مالچ پاییزی تازه خود استفاده کنید. این به شما این امکان را می دهد که خاک را تغذیه کنید و در عین حال که در هزینه ها صرفه جویی کنید، محافظت بیشتری به گیاهان خود اضافه کنید. فقط چند اینچ از برگ های پاییزی را روی هم بچینید و روی آن را با مالچ تازه بپوشانید تا خوب به نظر برسد. ما از ماشین چمن زنی خود برای خرد کردن برگ ها و کیسه زدن آنها استفاده می کنیم. پخش مجدد آنها روی تخت گل را آسان تر می کند.

اگر درختان زیادی در حیاط خود دارید، سعی کنید چمن خود را کاملاً عاری از برگ نگه دارید، کمی غیر عملی است. فقط بهترین کاری را که می توانید انجام دهید، اما سعی کنید مسیر و پیاده روها را تمیز نگه دارید. متوجه می شویم که الف دمنده برگ سبک وزن بهترین کار را برای این کار می کند.

برای اینکه حیاط خود را در چند ماه آخر رشد تمیز و مرتب نشان دهید، به چمن خود یک چمن زنی دیگر بدهید که باید تا بهار آن را بچرخاند و به زیبایی آن کمک کند. این زمان خوبی برای از بین بردن علف‌ها و علف‌های هرز در ترک‌های پیاده‌رو و راهرو است. این ابزار کاملاً بهترین است برای انجام این کار، و بهترین بخش – بدون مواد شیمیایی درگیر است. لبه های اطراف تخت گل و پیاده رو را نیز تمیز کنید.

همانطور که گرمای تابستان به سمت بیرون می رود، خود را با نقاط نازکی در چمن خود می بینید. اکنون که هوا خنک است، این فرصت را دارید که این نقاط را کاهش دهید و از دمای خنک تر که برای شروع بذر علف مساعدتر است، استفاده کنید. این کار به چمن شما شروع بزرگی بهار آینده می دهد.

تصویر دستان شخصی در حال تمیز کردن برگ های پاییزی

بیرون از خانه خود را تمیز کنید

جلوی خانه خود را به خوبی تمیز کنید. ابتدا از a استفاده کنید برگروب برای تمیز کردن برگ ها و سایر زباله ها از خانه. بعد از a استفاده کنید واشر برقی برای تمیز کردن آجرهای محوطه سازی، لبه ها و پیاده روها تا همه چیز دوباره عالی به نظر برسد. اگر یک راهرو، ایوان یا حتی روکش جلوی خانه خود دارید، می توانید از شستشوی برقی آنها نیز بهره مند شوید تا خانه خود را به بهترین شکل نشان دهید.

تزئینات پاییزی را برای ایجاد جذابیت محدود اضافه کنید

من زیاد اهل هالووین نیستم، اما دوست دارم همه چیز را با دکوراسیون پاییزی در فضای باز بیرون بروم، و نقاشی های کوچکی در باغ ها، اطراف ایوان و هر مکانی که از خیابان قابل مشاهده است ایجاد کنم. فقط با کنار هم قرار دادن گروهی از یک گلدان پر از شکوفه های پاییزی با تعدادی کدو تنبل در اطراف پایه، می تواند شخصیت پاییزی زیادی را به خانه شما اضافه کند.

گل و کدو تنبل پاییزی

در اینجا برخی از موارد مورد علاقه من هستند موارد. اگر شما هم عاشق تزیین فضاهای بیرونی خود برای پاییز هستید، ایده های عالی را در این پست ها پیدا خواهید کرد:

ایده های دکور ایوان پاییزی و دکوراسیون فضای باز
الهام از باغ گل های پاییزی (به علاوه ایده های دکور فضای باز)

بنابراین واقعاً، شما می توانید این ایده ها و نکات را برای افزودن جذابیت به خانه خود در پاییز ببینید، به هیچ وجه زمان زیادی نمی برد. به علاوه، بیرون رفتن و لذت بردن از هوای خنک و مطبوع پاییزی نیروبخش است. آن را به یک امر خانوادگی تبدیل کنید و فرزندان را نیز شامل شود. آیا نکته یا ایده ای از خودتان برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ اگر چنین است، در زیر نظر خود را بنویسید.

باغبانی مبارک،

جوانا

ps فالو کنید باغ گینگهام در پینترست برای بسیاری از ایده های باغبانی عالی و هزاران آب نبات چشم باغبان. این پست را در تابلوی باغبانی، پاییز یا منظره مورد علاقه خود در Pinterest ذخیره کنید.

pps باغ گینگهام نیز در فیس‌بوک است. بایستید و بگویید “سلام”.

لطفا این پین ها را در پینترست به اشتراک بگذارید:

تصویر چشم انداز پاییزی با پوشش متنی - نکات محوطه سازی پاییزی برای بهبود جذابیت محدود خانه شما

تصویر منظره پاییزی با پوشش متنی - نکات منظره‌سازی پاییزی برای بهبود جذابیت محدود کردن خانه شما