لاله تنها | وبلاگ باغبانی وسواسی


لاله ها گل های بهاری فوق العاده ای هستند. من گروه‌های 7 یا بیشتر را در پاییز می‌کارم و سپس در بهار آینده نمایشی شگفت‌انگیز به نمایش می‌گذارند، و همین حدود است. اگر خوش شانس باشم، ممکن است دو فصل دوام بیاورند. این گروه معمولاً مانند بالا به یک لاله تنها ختم می شود.

لاله ها انواع مختلفی دارند که کیفیت های متفاوتی دارند. به نظر می رسد که چند ساله ترین لاله ها لاله های منفرد اواخر هستند. در این دسته از لاله ها، یکی به نام مورین وجود دارد. این یک لاله سفید بلند فوق‌العاده است که وقتی کاملاً باز می‌شود، مرکز زرد دلپذیری دارد. مورین سالهاست در باغ من بوده است. من معتقدم که این گروه ده سال است که بازگشته است که برای یک لاله در شمال شرقی اوهایو کاملاً قابل توجه است.

یکی دیگر از آنها که ماندگاری طولانی دارد ملکه شب است، یک لاله تیره خیره کننده.

ملکه شب بازگشته است، اگرچه توجه کردم بهار امسال کمتر است. یکی دیگر از مراجعات مکرر شرلی بوده است.

شرلی از رنگ سفید شروع می کند و سپس با رنگ ملایم اسطوخودوس پر می شود.

به هر دلیلی به نظر می‌رسد که لاله‌های حاشیه‌دار نیز بیش از چند فصل برمی‌گردند.

یکی دیگر از شکوفه های برگشتی قابل اعتماد را می توان در کلاس لاله های Greigii مشاهده کرد. تصویر بالا کلاه قرمزی است. لاله های این طبقه عموماً شاخ و برگ غیر معمولی دارند و زود شکوفا می شوند. لاله های Greigii نیز کوتاه هستند.

پینوکیو

مشکل این لاله این است که وقتی از زمین بیرون می آید، به نظر می رسد غذای مورد علاقه خرگوش ها و گرازها باشد. به نظر می رسد جوندگان کوچک از لاله های دیگر خوششان نمی آید، نمی دانم چرا این لاله اینقدر خوشمزه است. شاید این فقط یک موضوع زمان باشد زیرا این لاله زودتر از لاله های دیگر ظاهر می شود. این اتفاق بارها و بارها رخ داده است و بسیار ناامید کننده است. من ترجیح می‌دهم سنجاب‌ها پیازها را حفر کنند و دوباره بکارند تا اینکه خرگوش‌ها شاخ و برگ‌ها و جوانه‌های گل را بجوند.

من بیش از 100 عدد کلاه قرمزی کاشتم و همه افراد گروه در اوایل بهار جویده شدند. فقط تعداد کمی زنده ماندند. این سه سال متوالی اتفاق افتاده است، بنابراین من تسلیم شدم. من اینها را حفر می کنم و با چیز دیگری دوباره کاشت می کنم.

من لاله های زرد و قرمز تصادفی را نیز دارم که شکوفه می دهند. اینها اغلب توسط منظره سازان سنجاب من حفر شده و دوباره کاشته می شوند و لاله به لاله دیگری در باغ من تبدیل می شود.

به دلیل وجود چنین چشمه خنکی، نرگس ها واقعاً آویزان شده اند که از مزایای دمای خنک آن است. این طلوع طلایی است. نرگس دیر شکوفه.

این نرگس کوچک چند سال پیش ظاهر شد. نمی دانم کیست و از کجا آمده است. سنجاب‌ها معمولاً پیاز نرگس را بیرون نمی‌آورند، بنابراین من نمی‌دانم چگونه این اتفاق افتاد. این یکی از بخش های سرگرم کننده باغبانی است.

اخیرا متوجه شدم که چند آگهی سیاسی در وبلاگ باغ من ظاهر شده است. من متوجه شدم که Word Press از وبلاگ های شخصی از طریق تبلیغات پشتیبانی می کند، با این حال، من فقط فکر می کردم که تبلیغات مربوط به موضوع وبلاگ باشد، حدس نمی زنم. قبلاً تبلیغاتی برای Michigan Bulb یا Springhill می دیدم که برای من خوب بود. این تبلیغات سیاسی برای من خوب نیست و می خواهم همه بفهمند که من تبلیغاتی را که ظاهر می شود انتخاب نمی کنم. آنها منعکس کننده شخصیت من نیستند. این نشان می دهد که من کی هستم.

من نمی دانم چه تبلیغاتی به دنبال این خواهد آمد؟

به هر حال، باغبانی مبارک! همه ما در چنین مواقعی به شادی نیاز داریم.

درباره باغبانی وسواسی جبری

من یک سرگرمی دارم که به سادگی خارج از کنترل است، اما پاداش آن بسیار عالی است. به من در وسواس من بپیوندید. ممنون که نگاه کردید و لذت ببرید!!!