به روز رسانی باغ پاییزی – کوکب های فصل آخر و بیشتر! –


اگر من را در رسانه های اجتماعی دیگر دنبال می کنید، از قبل می دانید که این فصل قطعاً کمی یک ترن هوایی بوده است. تقریباً هیچ چیز طبق برنامه پیش نرفته است و در نتیجه باغ پاییزی من به هم ریخته است. با این حال، من می خواستم به سرعت برخی از چیزهایی را که در حال رشد هستم به اشتراک بگذارم.

اگرچه گل های داوودی تازه شروع به باز شدن کرده اند، گل محمدی همچنان به شکوفه دادن ادامه می دهد. من امسال از نظر آب و پرده از آنها غافل شدم. در بالا، یکی از اولین گل محمدی را می بینید که امسال از دانه رشد کرده است. من عاشق این هستم که این رنگ روشن و پر جنب و جوش است. همچنین برخی از سایه های نارنجی واقعاً زیبا به سمت مرکز وجود دارد که دوربین آنها را نگرفت. من قطعاً سعی خواهم کرد غده ها را برای این غده نجات دهم که سرانجام یخبندان آمد.

من همچنین چندین سینی از گل های یکساله مقاوم را شروع کرده ام. این اسنپدراگون‌ها خیلی بزرگ‌تر از آن چیزی هستند که من می‌خواستم قبل از اینکه بتوانم پیوند بزنم. امیدوارم به زودی بتوانم خانه خوبی برای آنها پیدا کنم.

سینی های استاک معطر نیز بسیار خوب عمل می کنند. من هیجان زده نیستم که اینها را وارد زمین کنم، زیرا به نظر می رسد هیچ وقت با سهام اینجا در باغم خوش شانس نبودم.

من همچنین فرآیند شروع به کار کردن گیاهان ranunculus خود را در سینی ها آغاز کرده ام. پاییز امسال چه کارهای باغبانی انجام می دهید؟ من دوست دارم همه چیز را در مورد گیاهان شما در بخش نظرات زیر بشنوم. از بازدید شما از وبلاگ بسیار سپاسگزارم امیدوارم روز زیبایی داشته باشید