آخرین کثیفی: شب های یخ زده


دمای انجماد در پیش بینی؟
گاهی اوقات بازدیدکنندگان به اطراف مهد کودک پر از گیاهان نگاه می کنند و با صدای بلند تعجب می کنند که وقتی دمای هوا به زیر صفر می رسد، چه کار می کنیم. چندین دهه تجربه به ما تجربه، دانش و استراتژی داده است. نه اینکه اشتباه محاسباتی یک هواشناس گهگاهی ما را نسوزاند. یا اعتماد بیش از حد خودمان. ما به خوبی از گیاهان مراقبت می کنیم تا بهترین آنها برای شما باشد.

گیاهان از نظر تحمل یخبندان، یخ زدگی و دمای پایین بسیار متفاوت هستند. ما می دانیم که پانسی ها، هلهبورها و کلم پیچ ها می توانند به صورت جامد منجمد شوند و زمانی که ذوب می شوند خوب می شوند. ما می دانیم که نمزیا (صورتی، تصویر بالا) می تواند در 32F خوب باشد، شاید در 28F خوب نباشد. کولئوس، فلفل و ریحان در دهه 50 رنج می برند، آنها گرمسیری هستند.

بنابراین بله، ما مقداری را با پوشش ردیفی پلی استر چرخیده می پوشانیم یا گاری های بزرگ خود را بار می کنیم و اکثر گیاهان حساس را برای شب به گلخانه منتقل می کنیم. مدت زمانی است که گیاهان در محل هستند که توسط باغبانان سرسخت ما و ارقام آب و هوای نیوانگلند در تصمیمات ما سفت می شوند. در صورت امکان، گیاهان را تا آنجا که ممکن است در طول شب رها می کنیم تا “سخت شوند”. مولیکود زدن بیش از حد آنها را در برابر باد، آفتاب و یخبندان آسیب پذیر نگه می دارد.

هر زمان که فکر کردید آیا گیاهانی که ما ارائه می دهیم می توانند تمام وقت در فضای باز باشند یا خیر از ما بپرسید. خیلی زود ما در مرحله “اگر ما آن را در فضای باز داشته باشیم، شما هم می توانید” خود خواهیم بود. هنوز کاملاً بدون سلب مسئولیت نیست. همانطور که توضیح داده شد، متغیرهایی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. ما همچنین از شما انتظار داریم که مراقب آب و هوا باشید. پیش بینی های ده روزه دمای “ایمن” در شب عادت به تغییر دارند.

اگر بخواهید هنگام غروب آفتاب با یک ورقه قدیمی (نه پلاستیکی) برای پوشاندن ورقه‌های حساس بپوشانید، اگر پیش‌بینی می‌شود که دما به‌طور غیرمنتظره‌ای پایین بیاید، تمام گیاهانی که پیشنهاد می‌کنیم، بهتر است کاشت کنید. 28-32F توسط پانسی ها و ویولاها، گیاهان چند ساله مقاوم و گیاهان پیازی تحمل می شود. و باغبانان اگرچه ما آن را گرم تر نیز ترجیح می دهیم.

شب‌های پنج‌شنبه و جمعه (اول و دوم آوریل) پیش‌بینی می‌شود که دمای زیر 32 درجه فارنهایت باشد و اگر مهدکودک ما در جیب سرد نباشد – اغلب 2 تا 3 درجه سردتر از پیش‌بینی‌شده است.