نکاتی برای رشد گل های سفید کاغذی در داخل خانه


به دنبال پروژه باغبانی زمستانی هستید؟ نکاتی را برای پرورش گل های سفید کاغذی در داخل خانه دریافت کنید و تنها در عرض چند هفته با شکوفه های زیبا پاداش خواهید گرفت.

لامپ های سفید کاغذی در کاسه هایی روی لبه پنجره رشد می کنند.کاوان ایماژ/گتی ایماژ
لامپ های سفید کاغذی روی لبه پنجره رشد می کنند

آیا نیاز به استراحت از بلوز زمستانی دارید؟ آیا دلتنگ شدن شکوفه های باغتان هر روز کمی بیشتر است؟ در اینجا راه حل ساده ای وجود دارد – همین حالا گل های سفید کاغذی را در داخل خانه پرورش دهید تا شکوفه های تازه و خوشبو داشته باشید.

نحوه پرورش گلهای سفید کاغذی

گلهای کاغذی سفید (نرگس پاپیراسه) مانند گل نرگس از خانواده گل نرگس هستند. آنها بومی مدیترانه هستند. از آنجایی که آنها از آب و هوای معتدل می آیند، قبل از گلدهی مانند سایر پیازها نیازی به سرد شدن ندارند. این بدان معناست که می توانید شروع به رشد آنها کنید درست از جعبه. بهتر از آن – آنها به سرعت رشد می کنند و شکوفا می شوند. من اخیراً پیازهای گل سفید کاغذی نشان داده شده در اینجا را شروع کردم و کمتر از 2 هفته طول کشید تا این شکوفه های زیبا ظاهر شوند. نتایج شما ممکن است متفاوت باشد. ممکن است بین 2 تا 8 هفته طول بکشد تا گل ها را ببینید.

Psst—اینها بهترین وب سایت ها برای خرید آنلاین پیاز گل هستند.

سفید کاغذی

والتر جاسینتو/ گتی ایماژ

پرورش گل های سفید کاغذی در داخل خانه بسیار آسان است. شما حتی به خاک هم نیاز ندارید، فقط یک ظرف کم عمق با چند سنگ این کار را انجام می دهد. در اینجا روند اساسی و چند نکته از تجربه خودم آمده است. من اینها را در ایوان پشتی خود در فلوریدا پرورش دادم، که در طول زمستان در واقع دمای خانه های اکثر مردم را به خوبی تقلید می کند!

لامپ ها را نزدیک به هم بسته بندی کنید. آنها نیازی به فاصله گرفتن ندارند. آنها فقط به چند اینچ نیاز دارند تا ریشه ها رشد کنند، بنابراین تقریباً هر ظرفی کار می کند. آب را به ظرف اضافه کنید تا جایی که تقریباً نیمه پایینی لامپ را بپوشاند و نه بیشتر. در غیر این صورت لامپ ممکن است پوسیده شود.

10 گیاه آپارتمانی با مراقبت آسان را بررسی کنید.

رشد کاغذ سفید در داخل خانه 3

برای اطمینان از گیاهان سالم قوی، سفیدک کاغذی بهتر است در نور روشن، غیر مستقیم و در دمای حدود 65 تا 70 درجه فارنهایت کشت شود. همانطور که ساقه ها شروع به ظاهر شدن کردند، در صورت نیاز آب اضافه کنید.

ساقه ها بلند و صاف رشد می کنند و سر گل زمانی که به 12 تا 18 اینچ می رسد ظاهر می شود. این همان نقطه‌ای است که بسیاری از مردم با سفید کاغذی دست و پنجه نرم می‌کنند، زیرا فلاپی می‌شوند و مانند مواردی که در زیر نشان داده شده‌اند، نیاز به چنگ زدن یا بستن دارند.

برای سرگرمی بیشتر در باغبانی داخل ساختمان، کیت پرورش قارچ را امتحان کنید!

مراقبت از گل سفید کاغذی

رشد کاغذ سفید در داخل خانه

با این حال، چند ترفند آسان برای جلوگیری از قد کشیدن و بلند شدن بیش از حد سفید کاغذی وجود دارد. هر ترکیبی از اینها را امتحان کنید تا سفید کاغذی کوتاه‌تر و محکم‌تر بسازید:

  • سفیده های کاغذی را در دمای کمتر از 70 درجه فارنهایت نگه دارید و مطمئن شوید که نور زیادی دریافت می کنند. اگر متوجه شدید که ساقه ها به سمت منبع نور متمایل شده اند، ظرف را مرتب بچرخانید تا ساقه ها صاف بماند.
  • گفته می شود که نگهداری پیازهای گل سفید کاغذی کاشته شده در یک منطقه خنک مانند گاراژ یا زیرزمین با دمای حدود 50 درجه فارنهایت به مدت چند هفته قبل از قرار دادن آنها در معرض گرما و نور، ساقه های کوتاه تر را تضمین می کند.
  • *غیرعادی ترین راه، اما همچنین یکی از ساده ترین، این است که پیازهای گل سفید کاغذی خود را با آبیاری با محلول بسیار رقیق الکل «ترشی» کنید. این روشی است که من استفاده کردم و از نتایج راضی بودم. هر نوع مشروب سفت مؤثر است (اما نه شراب یا آبجو)، یا می توانید از الکل مالشی استفاده کنید. بعد از اینکه پیازها حدود یک اینچ رشد کردند، آب موجود را تخلیه کنید. آن را با محلول 4-6٪ الکل جایگزین کنید. از همین محلول برای آبیاری گیاهان تا پایان دوره رشد آنها استفاده کنید. گیاهان من تقریباً یک سوم کوتاهتر از دوستی که آنها را در همان زمان به روش سنتی رشد داده است، کوتاه تر می شوند. آنها “فلاپی” دریافت نکردند یا نیازی به شرط بندی نداشتند.

بوی گل سفید کاغذی

گلهای سفید کاغذی

جیل استاک

گل های سفید کاغذی مدت زمان زیادی دوام می آورند و برای گلدان ها نیز قابل برش هستند. آنها بسیار معطر هستند، برای برخی افراد بیش از حد معطر هستند. به این نکته اشاره کرده‌ام که در حالی که رایحه زمانی که گل‌ها برای اولین بار باز می‌شوند می‌تواند بسیار تند باشد، عطر در یک یا دو روز کمی محو می‌شود. هنگامی که پیازها به پایان رسید، می توانید آنها را در خارج از باغ خود در مناطق 8 تا 10 بکارید، اما ممکن است تا چندین سال دیگر شکوفا نشوند. در مناطق سردتر، بهتر است لامپ ها را دور بیندازید زیرا بعید است که در سال آینده دوباره شکوفا شوند.

نحوه رشد و مراقبت از آماریلیس را بیاموزید (و باعث شکوفایی مجدد پیازها شوید!)

لامپ سفید کاغذی را از کجا بخریم

کیت لامپ سفید کاغذی

از طریق Walmart.com

ممکن است کیت های لامپ سفید کاغذی را در مرکز باغ محلی یا فروشگاه های جعبه بزرگ پیدا کنید. ما آنها را برای خرید آنلاین در دسترس یافتیم والمارت، انبار خانه، گرت وید و آمازون.

در مرحله بعد، 8 جعبه اشتراک گیاهی را که دوست دارید جعبه‌گشایی کنید، بررسی کنید.