Bogs Boots Giveaway – Floret Flowers


در قسمت ما از واشنگتن، جایی که بیشتر سال خنک و مرطوب است، خشک و گرم نگه داشتن آن ضروری است. من و تیم پوشیده ایم باتلاق برای سال‌های بسیار زیاد، و ما آنها را تنها چکمه‌های عایق‌شده‌ای می‌دانیم که در طول زمان با استفاده زیاد مقاوم هستند.

مورد علاقه شخصی من است نئوکلاسیک میدو من اخیراً یک جفت از آن را دریافت کردم آرکاتا سبککه برای روزهای مرطوب و سرد عالی هستند اما برای پوشیدن در شهر به اندازه کافی زیبا هستند. کریس را دوست دارد کلاسیک فوق العاده بالا، و بقیه اعضای تیم ما انواع مختلفی از استایل ها را می پوشند. ورودی انبار ما همیشه با تعداد زیادی از چکمه های آنها پوشیده شده است!

چکمه های ارین بنزاکین در مزرعه ای از لاله های نارنجیدوستان ما در Bogs سخاوتمندانه پیشنهاد داده اند که 10 جفت چکمه را در اینجا در وبلاگ اهدا کنند. تیم شگفت انگیز آنها همچنین پیشنهاد داده است که به همه دانشجویان کارگاه آنلاین Floret یک کوپن با 25٪ تخفیف بدهد!

برای ورود، لطفاً در زیر نظر دهید و به ما بگویید که در پاییز امسال بیشتر منتظر چه چیزی هستید. متأسفانه، این هدیه فقط برای ساکنان ایالات متحده و کانادا در دسترس است. 10 برنده به صورت تصادفی انتخاب و در انتهای همین پست در روز سه شنبه 12 اکتبر اعلام خواهند شد.

برای چیزهای بیشتر مورد علاقه من، حتماً آن را بررسی کنید چیزهای مورد علاقه فلورت پست وبلاگ.

لطفا توجه داشته باشید: اگر نظر شما فوراً نمایش داده نشد، محکم بنشینید. ما یک فیلتر هرزنامه داریم که باید نظرات را قبل از انتشار تأیید کنیم.

به روز رسانی: یک تبریک بزرگ به برندگان ما: کیتی فنلی بنکس، کاترین فیچت، استفانی، بنیتا وارکنتین، گریان، جنیفر هود، لیزا اونیل، لیبی ماساراکیا، ابی مورفی و سارا ویلسون