در راه بهتر..


سال بسیار طولانی بوده است.

نرگس تته یک تته

بهار زمانی برای تجدید امید است، اینطور نیست؟ من باید به حالت عادی برگردم انعطاف‌پذیری، سازماندهی و برنامه‌ریزی کلیدی برای عبور از سال 2020 بود. خانواده من به طور کلی سالم بودند، فقط چند مورد کووید که نسبتاً خفیف بودند. من الان کاملا واکسینه شده ام و مطمئناً احساس بهتری دارم. امیدوارم همگی سلامت باشید اولین نرگس همراه با سنبل در حال خودنمایی است. کروکوس ظاهر شد و اکنون رفته است. من یک ردیف بزرگ کروکوس داشتم که در گذشته به زیبایی شکوفا شده بودند، اما در بهار امسال ظاهر نشدند. من کاملاً شگفت زده نشدم زیرا شاهد فعالیت های بسیاری از سنجاب ها در این منطقه بودم. من گروه هایی از آن کروکوس ها را در مناطق دیگر نشان دادم. فهمیدن این موضوع کار سختی نبود. حدس بزنید سنجاب ها فکر می کنند درست مثل سنجاب ها منظره ساز هستند.

سنبل مورد علاقه است، به خصوص برای عطر. آنها معمولا فصول زیادی دوام می آورند و به مراقبت زیادی نیاز ندارند. من شکوفه ها را پس از قهوه ای شدن کاهش می دهم و شاخ و برگ را ترک می کنم. تنها مشکل من این است که آنها تمایل به فلاپ شدن دارند، با این حال متوجه شدم که اگر چندین مورد را نزدیک به هم بکارم، این عادت فلاپینگ آنقدرها مشهود نیست.

یکی دیگر از نرگس های زود شکوفه، گرداب زردآلو است.

همه چیز در باغ حدود دو هفته زودتر است. اسفند ماه نسبتاً خشک و گرمی بود.

برای فردا بارش برف پیش بینی می شود. البته این است، برف اول آوریل. امیدوارم انباشت زیاد نباشد و قول می دهد که بعداً در روز از مسیر خارج شود. من برای بهتر شدن آماده ام

کروکوس سه رنگ اولیه.

قورباغه منتظر است تا بیرون بیاید و شروع به اندازه گیری بارندگی کند. من هم همینطور! باغبانی مبارک

بهتر خواهد شد.