آخرین کثیفی: نبردهای خرگوش


اگر گیاهان سبزی می کارید، حصار بکشید. اکثر دافع ها برای استفاده روی خوراکی ها بی خطر نیستند. حصار فلزی از پارچه سخت افزاری یا سیم مرغ با دهانه های کمتر از یک اینچ مورد نیاز است. آن را حداقل 24 اینچ از سطح زمین بلند کنید. خم کردن کف با زاویه 90 درجه و دفن شش اینچ از آن در زیر زمین، با نقب زدن مبارزه می کند. سال گذشته شمشیربازی در فروشگاه‌های سخت‌افزار فروخته شد، بنابراین همین الان سوار ماشین شوید و برای محافظت از محصول خود، نرده‌هایی با ارتفاع 30 تا 36 اینچ خریداری کنید.

اگر گیاهان زینتی پرورش می دهید، گزینه های بیشتری دارید و هر چه بیشتر به کار ببندید، احتمالاً موفق تر خواهید بود. درست مانند سلامت انسان، پیشگیری کلیدی است اما وعده کمال نیست.

در اوایل فصل با مواد دافع شروع کنید. اکنون. مردم در مورد مواد دافع مورد علاقه خود صحبت می کنند، اما کارشناسان به ما توصیه می کنند که هر بار که محصولی را تمام می کنیم، نوع و مارک خود را تغییر دهیم تا موجودات به طعم آن عادت نکنند. ما می خواهیم آنها دفع شوند. بازگشت به آن امید – آنچه لازم است پشتکار است. اگر برچسب می گوید پس از باران دوباره استفاده کنید، بهتر است آنجا باشید. رشد جدید روی گیاهان نیز ممکن است نیاز به درمان داشته باشد. هرگز از گلوله‌های مایع در فضای باز استفاده نکنید.

ما هم دافع های دانه ای و مایع و هم طعمه های اسلاگ مانند Sluggo ارگانیک و Sluggo Plus را داریم زیرا حملات اولیه اسلاگ کلید موفقیت هستند. و راب های لزج مانند خرگوش های بامزه احساسات ما را گل آلود نمی کنند. بسیاری از درمان‌های خانگی/آشپزخانه باغ بسیار بی‌فایده هستند.

یک استثنا می تواند دستور العمل بازدارنده Thumper باشد که توسط CL Fornari به اشتراک گذاشته شده است:

  • 1 عدد تخم مرغ زده شده
  • 1 فنجان شیر
  • ½ گالن آب
  • کاملا مخلوط کنید سپس صاف کنید تا سمپاش شما مسدود نشود.
  • تمام گیاهان زینتی خود را که خرگوش ها اذیت می کنند اسپری کنید.
  • به طور کامل، بلافاصله استفاده کنید، زیرا نگه نمی دارد.
  • سمپاش را بلافاصله پس از استفاده تمیز کنید.

خرگوش ها دوست دارند علف و شبدر بخورند. اگرچه گاهی اوقات چمنزارها این روزها صدای رپ بدی می‌گیرند، اما یک چمن کوچک علوفه‌ای را برای غذاخوری خرگوش‌ها در سحر و غروب فراهم می‌کند. نظارت بر چمن خود با شبدر سفید مزایای متعددی دارد مگر اینکه از یک برنامه مراقبت از چمن 4 مرحله ای یا خدمات چمن شیمیایی استفاده کنید.

متأسفانه برخی از شیوه های ما برای تشویق حیات وحش در دارایی هایمان باعث پرورش جمعیت خرگوش های ما می شود. باقی ماندن توده ها یا زباله های برس. گیاهان همیشه سبز بوته ای پوشش ایجاد می کنند. باغ های گرده افشان وحشی باغ ها نیز مانند زندگی پر از سازش هستند. مطمئناً چنین زیستگاه های لانه سازی را از باغ سبزی خود دور نگه دارید.

به دام انداختن و جابجایی خرگوش ها توسط دولت های محلی تنظیم می شود. قبل از انتخاب آن راه حل، بررسی کنید.

در مورد گیاهان در حال رشد که خرگوش ها دوست ندارند چطور؟ اگر جمعیت زیاد باشد و به اندازه کافی گرسنه باشند، برای زنده ماندن هر چیزی می خورند. در زمستان‌هایی که برف عمیقی دارد، روی بالای برف می‌نشینند و گیاهانی مانند رودودندرون‌های برگ‌دار کوچکی که معمولاً نمی‌توانند به آنها دسترسی پیدا کنند، می‌چپند. ما در حال تهیه فهرستی هستیم که هر از گاهی آن را به روز می کنیم و از مشاهدات شما استقبال می کنیم. اینجا کلیک کنید گیاهان چند ساله مقاوم در برابر خرگوش – شرق فالموث آزمایش شده است .