چه زمانی یک پیاز سوسن عنکبوتی قرمز شکوفا می شود؟


در مورد سوسن عنکبوتی قرمز، زمانی که شکوفا می شود و چگونه این گیاه را به بهترین شکل رشد دهید، بیاموزید. همچنین یاد بگیرید که چرا نیلوفرهای عنکبوتی شما شکوفا نمی شوند.

نیلوفرهای عنکبوتی قرمز چه زمانی شکوفا می شوند؟

تصویر نزدیک از گل سوسن عنکبوتی قرمزnickkurzenko/Getty Images
سوسن عنکبوتی قرمز

من دو سال پیش چندین نوع لیکوری کاشتم. یکی از واریته ها به جای بهار در پاییز شاخ و برگ کرد و شکوفا نشد. توصیه ای برای رشد زنبق عنکبوتی قرمز دارید؟ می پرسد تام هاوارد از اسپوتسیلوانیا، ویرجینیا

بر خلاف زنبق رستاخیز (Lycoris squamigera) سوسن عنکبوتی قرمز (لیکوریس رادیاتا) در پاییز برگ هایی را می فرستد که در زمستان زنده می مانند. برگها در بهار یا اوایل تابستان از بین می روند و فقط گلها چند ماه بعد در اواخر تابستان یا اوایل پاییز ظاهر می شوند. Psst- نحوه رشد و مراقبت از گل سوسن گلوریوزا را بیاموزید.

هنگامی که گل ها محو شدند، برگ های جدید ظاهر می شوند و چرخه دوباره شروع می شود. غیر معمول نیست که آنها در اولین پاییز در باغ از گلدهی خودداری کنند. از آنجایی که به نظر می رسد این مشکل برای شماست، عمق کاشت را بررسی کنید. این پیازها بهترین گلدهی را زمانی دارند ¼ اینچ از گردن لامپ نمایان است.

آیا می خواهید پیاز زنبق عنکبوتی خود را بخرید؟ 9 بهترین وب سایت برای خرید آنلاین پیاز گل را بررسی کنید.

چرا نیلوفرهای عنکبوتی من شکوفا نمی شوند؟

نیلوفرهای عنکبوتیبا احترام رابین داونینگ
نیلوفرهای عنکبوتی

این برگ‌ها 20 سال است که در حیاط من رشد کرده‌اند اما هرگز شکوفا نشده‌اند. تابستان گذشته یک ساقه این نیلوفرهای عنکبوتی زیبا را تولید کرد. چرا؟” رابین داونینگ از تالاهاسی، فلوریدا می پرسد.

چه سورپرایز خوبی مخصوصا بعد از 20 سال. تغییر در محیط یا مراقبتی که به این ناحیه از منظره می شود ممکن است شکوفه های ناگهانی را توضیح دهد. (Psst-به بزرگترین شکوفه هایی که باید به باغ خود اضافه کنید نگاهی بیندازید!)

نیلوفرهای عنکبوتی (هیمنوکالیس) اغلب زمانی که گیاهان در سایه زیاد هستند، خاک خیلی خشک است یا کود زیاد یا به اندازه کافی کود دریافت نکرده اند، گل نمی دهند. تصحیح یکی از این عوامل محدود کننده ممکن است باعث ایجاد شکوفه شود. هر گونه تغییر در شرایط رشد را دنبال کنید تا بتوانید از شکوفایی گیاه خود در سال آینده اطمینان حاصل کنید.

نیلوفرهای عنکبوتی در خاک همیشه مرطوب رشد می کنند. آنها حتی در 2 اینچ آب ایستاده عملکرد خوبی دارند. باغبانان مناطق 7 تا 10 می توانند پیازهای زنبق عنکبوتی را در تمام طول سال در زمین بگذارند. (در اینجا نحوه یافتن منطقه باغبانی خود آورده شده است.) اگر در مناطق رشد سردتر زندگی می کنید، یاد بگیرید که چگونه پیازهای غیر مقاوم و گیاهان گرمسیری را زمستان گذرانی کنید. جایزه! نیلوفرهای عنکبوتی نیز گیاهان ظرف مناسبی هستند.

در مرحله بعد، 10 گل زنبق زیبا را که دوست دارید ببینید.