گیاهان هدایای بزرگی می‌سازند – باغ‌های گینگام


گیاهان هدایای عالی می سازند! گیاهان در اطراف ما هستند، اما بیشتر مردم به این فکر نمی کنند که چگونه می توان از آنها به عنوان یک وسیله دکور خانه یا به عنوان هدیه استفاده کرد. آیا به دنبال یک هدیه منحصر به فرد برای کسی هستید که خرید آن سخت باشد؟ آیا برای دوست یا یکی از اعضای خانواده که دوران سختی را سپری می کنند به هدیه خاصی نیاز دارید؟ آیا نیاز به یک هدیه خانه دار منحصر به فرد دارید؟ صرف نظر از نیاز و مناسبت، دادن یک گیاه راه حل است. چه برای داخل خانه باشد و چه در فضای باز، هدیه دادن یک گیاه یک حرکت ماندگار است.

گیاهان زنده خانه را هم در داخل و هم در بیرون قابل زندگی تر می کنند و می توانند خانه را به خانه تبدیل کنند. هدیه دادن گیاه می تواند بیانگر عشق شما (یا گیرنده) به طبیعت و دکوراسیون مبتنی بر طبیعت باشد. گیاهان زنده به هر اتاقی که در آن قرار می گیرند، زندگی و رنگ می بخشند.

اگر به این فکر می کنید که گیاهی را به شخص خاصی بدهید، این مقاله پر از ایده های عالی و برخی از بهترین گیاهان برای هدیه دادن است. فرقی نمی‌کند برای کسی خرید می‌کنید که در مورد زنده نگه داشتن گیاهان اطلاعات کمی دارد یا زیاد، در اینجا چیزی برای همه وجود دارد.

تصویری از گیاهان آپارتمانی زیبا

این پست ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. اگر روی
یکی از لینک ها و خرید،

من ممکن است یک کمیسیون کوچک بدون هزینه اضافی برای شما دریافت کنم.
افشای کامل را اینجا ببینید.

چرا گیاهان بهترین هدایا را می دهند؟

گیاهان و گل ها به دلایل زیادی می توانند هدیه ای عالی باشند. گیاهان نه تنها شاداب و زیبا هستند، بلکه دوستدار محیط زیست نیز هستند و می توانند به پاکسازی خانه شما کمک کنند. به علاوه، این هدیه ای است که به دادن ادامه می دهد، زیرا بسیاری از آنها برای سال های آینده ماندگار خواهند بود.

بسیاری از گیاهان به مراقبت بسیار کمی برای حفظ آنها نیاز دارند که آنها را برای کسانی که می خواهند از زیبایی آنها لذت ببرند، اما شست سبز رنگ یا زمانی برای مراقبت از یک گیاه زنده ندارند، عالی می کند.

نحوه انتخاب گیاه یا گل مناسب برای هدیه

وقتی نوبت به انتخاب گیاهی می رسد که به عنوان هدیه بهتر عمل می کند، چند نکته وجود دارد که باید به آنها فکر کنید.

 1. آیا گیرنده یک گیاه آپارتمانی را ترجیح می دهد یا یک گیاه در فضای باز؟ انواع مختلفی از گیاهان وجود دارد که می توانید هدیه دهید، اما دانستن اینکه آیا در داخل خانه قرار می گیرد یا خارج از خانه، هنگام انتخاب گیاهی که باید هدیه دهید، مهم است.
 2. به این فکر کنید که آنها چه نوع مهارت های باغبانی یا مهارت های انگشت شست سبز دارند. این به شما کمک می کند تشخیص دهید که آیا به گیاهی نیاز دارید که کار کمی انجام می دهد یا بدون کار یا گیاهی که برای پرورش دهندگان پیشرفته تر است.
 3. آلرژی آنها را بشناسید. اگرچه ممکن است غیر معمول باشد، اما برخی از آنها به انواع خاصی از گیاهان آلرژی دارند. اگر آلرژی گیاهی می شناسید، حتما از آن گیاهان دوری کنید. اگرچه من شخصاً بوی نیلوفرهای عید پاک را دوست دارم، اما بسیاری نمی توانند آنها را تحمل کنند.
 4. آیا آنها حیوانات خانگی دارند؟ برخی از گیاهان می توانند برای حیوانات سمی باشند و اگر گیاهی را هدیه می دهید، باید مطمئن باشید که این گیاه به هیچ حیوان خانگی آسیب نمی رساند. اگر می‌پرسید کدام گیاهان سمی هستند، ASPCA دارای جزئیاتی است لیست گیاهان سمی و غیر سمی می توانید رجوع کنید

قبل از خرید گیاه، تحقیق کنید و به سوالات بالا فکر کنید تا بتوانید گیاه عالی را به آنها بدهید.

تصویر کاشت سنبل

کدام گیاهان یا گل ها بهترین هدیه را می دهند؟

در حالی که هر گیاه یا گلی که هدیه گیرنده شما دوست داشته باشد، می تواند یک هدیه عالی باشد، چند گیاه وجود دارند که می توانند هدایای بهتری نیز بسازند.

 • مجموعه ای از پیازهای بهاری یا نیلوفرهای عید پاک در بهار در اکثر مراکز باغ به راحتی در دسترس است. حتماً یک گلدان را انتخاب کنید که گیاهان در آن شکوفه نداشته باشند. اینطوری خیلی بیشتر دوام میاره هنگامی که گل ها به پایان رسید، گیرنده ممکن است بتواند پیازها را در باغ خود دوباره بکارد.
 • اگر شخصی که قصد خرید آن را دارید باغبان است، به فکر خرید یک گیاه برای باغ او باشید. هورتانسیا در مجموعه ای از رنگ ها وجود دارد و یک انتخاب عالی است.
 • یک گلدان زیبا و در فضای باز برای ایوان.
 • البته گیاهان آپارتمانی همیشه هدایای عالی می دهند. برای بسیاری از ایده ها به زیر مراجعه کنید.

دادن گیاهان به عنوان هدایای کریسمس

آیا تا به حال خریدن آن یکی از افراد در لیست کریسمس سخت است؟ می‌دانی، کسی که همه چیز دارد یا کسی که به نظر می‌رسد علاقه خاصی به چیزی ندارد؟

برای کسانی که خرید برایشان سخت است، چرا گیاه یا گلی را انتخاب نکنیم که برای تعطیلات به آنها هدیه دهیم. گیاهان و گل ها نیز هدیه ای عالی برای همکاران، معلمان و کسانی است که از زیبایی های طبیعت لذت می برند.

بهترین گیاهان برای کریسمس

کاکتوس کریسمس – کاکتوس کریسمس نوعی ساکولنت با گل های زیبای قرمز و سفید است که در زمستان ظاهر خود را نشان می دهد. نمایش گل‌دهی بسیار چشمگیر است و می‌تواند روز هر کسی را به ویژه در تعطیلات روشن کند. یکی از بهترین راه ها برای هدیه دادن کاکتوس کریسمس این است که قبل از هدیه دادن آن را در یک ظرف آویزان بکارید. این به گیاه اجازه می دهد تا رشد کند و به آن فضای کافی برای پوشاندن اندام هایش می دهد و زیبایی بیشتری به گیاه می دهد.

کاکتوس کریسمس

پوانستیا – احتمالاً یکی از گیاهانی که بیشتر با تعطیلات مرتبط است، پوانستیا اغلب یک گیاه محبوب و محبوب برای هدیه دادن است. پوان ستیا در رنگ ها و اندازه های مختلف موجود است. در طول تعطیلات خواهید دید که بسیاری از کسانی که بیرون هستند قرمز یا سفید هستند. اغلب، بسیاری پس از تعطیلات پوینستیا را نگه نمی‌دارند، اما معمولاً می‌توانند سال‌ها زندگی کنند و مراقبت از آنها کار زیادی نمی‌کنند. برای کسانی که حیوانات خانگی دارند، پوانستیا یک نه نه است، پس حتما این را در نظر داشته باشید.

پوینستیا

آماریلیس – این یکی دیگر از گیاهان بسیار محبوب در کریسمس است. گیاهان آماریلیس از پیازها رشد می کنند که می توان سال به سال ذخیره کرد. گل های بزرگ آماریلیس بسیار زیبا هستند و انواع مختلفی دارند. نکته جالب در مورد دادن لامپ آماریلیس این است که گیرنده می تواند رشد و شکوفه دادن آن را تماشا کند.

تصویر یک گیاه آماریلیس قرمز

رزماری – شما می توانید گیاهان رزماری را تقریباً در هر گل فروشی، مرکز باغ و یا حتی بخش گل فروشی خواربار فروشی پیدا کنید. در حوالی تعطیلات، احتمالاً رزماری را پیدا خواهید کرد که به شکل درختان کوچک هرس شده است. عطر رزماری شگفت انگیز است. به علاوه، گیرنده می تواند از گیاه برای پخت و پز استفاده کند.

پنج بهترین گیاه آپارتمانی برای هدیه دادن

قبل از اینکه به لیست گیاهان آپارتمانی برسیم، اجازه دهید به شما بگویم که چرا آنها چنین هدایایی عالی می سازند. از یک متخصص باغبانی کامل، چیزی شبیه به داشتن یک گیاه زنده و تنفس در داخل خانه نیست! تعداد زیادی وجود دارد فواید سلامتی برای رشد گیاهان آپارتمانی. وقتی اینجا را تمام کردید، سر بزنید و این مقاله را بررسی کنید، بسیار جالب است.

گیاهان ذکر شده همگی نگهداری از آنها آسان است و به راحتی رشد می کنند، بنابراین برای کسانی که تجربه زیادی در کاشت گیاهان در داخل خانه ندارند عالی هستند.

پوتوس – یک گیاه انگور که برای کسانی که لزوماً انگشت شست سبز ندارند یا فقط با مراقبت از گیاهان آپارتمانی کار می کنند عالی است. پوتوس در مجموعه ای از انواع مختلف با شاخ و برگ های متنوع وجود دارد. آنها می توانند در مناطق کم نور یا فضاهای روشن زنده بمانند و در بسیاری از محیط های مختلف عملکرد خوبی دارند و حتی می توانند در آب نیز رشد کنند.

تصویر یک گیاه پوتوس

کف دست – انواع مختلفی از نخل ها وجود دارد که به عنوان گیاهان آپارتمانی به خوبی عمل می کنند. گیاهان نخل نیز در طیف وسیعی از اندازه ها هستند. این گیاه دیگری است که می تواند از برخی غفلت ها جان سالم به در ببرد، اما اگر به خوبی از آن مراقبت شود، واقعاً شکوفا می شود. نخل می‌تواند هدیه‌ای عالی برای کسانی باشد که برنامه‌های شلوغ دارند یا کسانی که نمی‌خواهند در مورد گیاهان تلاش زیادی کنند. آنها را می توان برای ماه های خنک در داخل خانه و در ماه های تابستان در فضای باز قرار داد.

تصویر یک گیاه آپارتمانی نخل

گیاه مار – یکی از ساده ترین گیاهان برای رشد، گیاه مار می تواند هدیه ای عالی به خصوص برای کسانی که هیچ تجربه ای با گیاهان ندارند. گیاهان مار به خوبی آب را حفظ می کنند، بنابراین نیازی نیست نگران آبیاری هر روز آن باشید و حتی اگر نور روشن را ترجیح می دهد، می تواند در سایه یا با نور مصنوعی زنده بماند که رشد و مراقبت از آن را آسان می کند.

تصویر یک گیاه مار

فیلودندرون احتمالاً ساده ترین گیاهان برای رشد هستند و در انواع مختلفی وجود دارند. آنها در نور متوسط ​​رشد می کنند و حتی می توانند کمی غفلت کنند. به راحتی می توان به فیلودندرون نگاه کرد و گفت که آیا به آب نیاز دارد یا خیر. اگرچه رشد فیلودندرون آسان است، اما اگر خورده شود می تواند سمی باشد.

گیاه عنکبوت همچنین به راحتی رشد می کنند و یک گیاه فوق العاده سرگرم کننده هستند. آنها به عنوان یک گیاه آویزان یا نشستن روی یک پایه بهترین کار را دارند. آیا می‌دانستید که می‌توانید بچه‌ها را از روی گیاهان عنکبوت جدا کنید و یک گیاه جدید از آنها شروع کنید.

تصویر یک گیاه عنکبوتی

اینها را بررسی کنید گیاهان آپارتمانی زنده قابل سفارش و تحویل درب منزل شما

هدایای گیاهی برای کودکان:

گیاهان می توانند هدایای خوبی برای بچه ها بسازند زیرا می توانند به آنها در مورد مسئولیت پذیری و سایر درس های مهم آموزش دهند. مطمئن شوید که کودک به اندازه کافی بالغ است تا از یک گیاه مراقبت کند و گیاهی را انتخاب کنید که دوستدار کودک باشد و سمی نباشد. اگرچه گیاهان معمولاً هدیه‌ای نیستند که بخواهید به کودک بدهید، اما می‌تواند به آموزش مهارت‌های مختلف به آنها کمک کند. به عنوان مثال، همانطور که آنها از گیاه مراقبت می کنند، ممکن است علاقه آنها را به باغبانی تحریک کند. کودکان همچنین می توانند اصول مراقبت از چیزها را هنگامی که به گیاهی برای مراقبت از آنها داده می شود، بیاموزند.

چند گیاه جالب برای بچه ها:

 • تله مگس زهره
 • هواپیما
 • یک باغ پری سرپوشیده ساده با ساکولنت (به زیر مراجعه کنید)

ایده های بیشتر برای هدیه دادن گیاهان

انتخاب یک گلدان ترکیبی در هر مرکز باغ، گل فروشی، یا حتی بخش گل در فروشگاه مواد غذایی آسان است. به بسیاری از آنها گیاهان گلدار اضافه شده است.

کاشت ساکولنت DIY

گلدان های ساکولنت واقعا محبوب هستند و مراقبت از آنها بسیار آسان است. فقط با چند مرحله ساده می توانید یک گلدان ساکولنت درست کنید.

 • یک ظرف انتخاب کنید که در پایین زهکشی دارد.
 • اضافه کردن خاک به طور خاص برای رشد ساکولنت ها طراحی شده است.
 • a اضافه کنید انواع ساکولنت ها. خاک را در اطراف ریشه ها بسته بندی کنید و در صورت لزوم خاک بیشتری اضافه کنید.
 • بعد از اینکه ساکولنت ها را به شکلی که دوست دارید چیدید، ظرف را با مقداری پوسته یا پوسته پر کنید سنگ های کوچک برای تکمیل ظاهر

آسان، پیزی! به طور جدی، DIY ها بهترین هدایا را می سازند! حتماً دستورالعمل‌های مراقبتی را درج کنید.

تصویر یک گلدان آبدار

DIY Mason Jar Herb Garden

یک باغ گیاهی همچنین یک هدیه واقعا سرگرم کننده و خلاقانه است، به خصوص برای کسی که از آشپزی با گیاهان تازه لذت می برد. سر بزنید و این پست آموزشی را ببینید – باغ گیاهی میسون جار DIY برای دستورالعمل های گام به گام در مورد ساختن یکی برای هدیه دادن.

به عنوان جایگزینی برای چیدن یک باغ گیاهی، یک را در نظر بگیرید کیت باغ گیاهی.


در اینجا یک ایده ارزان و صمیمانه برای هدیه وجود دارد. آیا شما باغبان هستید؟ یا، آیا گیاهان آپارتمانی پرورش می دهید؟ یکی از گیاهان خود را تقسیم کنید یا قلمه بگیرید و آن را در یک گلدان زیبا قرار دهید. هنگام دادن گیاه حتماً دستورالعمل های مراقبتی را لحاظ کنید.

گل ها و گیاهان هدیه ای برجسته و چیزی هستند که گیرنده می تواند سال ها از آن لذت ببرد. گیاهان هدایای بسیار خوبی می‌سازند و امیدواریم با ایده‌هایی برای هدیه دادن یک گیاه به یک دوست یا یکی از عزیزانتان، ایده‌هایی را برای شما به ارمغان بیاورید. آیا ایده دیگری برای دادن گیاهانی که ما در اینجا پوشش ندادیم دارید؟ اگر چنین است، لطفا نظر خود را در زیر بگذارید.

باغبانی مبارک،
جوانا

انتخاب های ما برای گیاهان به عنوان هدیه (لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است سفارش آنلاین گیاهان در ماه های زمستان ایده خوبی نباشد):

ps فالو کنید باغ گینگهام در پینترست برای بسیاری از ایده های باغبانی عالی و هزاران آب نبات چشم باغبان. این پست را در تابلوی باغبانی، پاییز یا منظره مورد علاقه خود در Pinterest ذخیره کنید.

pps باغ گینگهام نیز در فیس‌بوک است. بایستید و بگویید “سلام”.

لطفا این پین ها را در پینترست به اشتراک بگذارید:

تصاویری از گیاهان آپارتمانی با روکش متنی - گیاهان هدایای عالی می سازند

تصاویر گیاهان با پوشش متنی - گیاهان هدایای عالی می سازند