زندگی آگاهانه چیست؟


زندگی آگاهانه چیست؟

آیا شما کشف کرده اید زندگی آگاهانه? من یکی از طرفداران این برنامه جدید PBS شده‌ام که توسط بیانکا و مایکل الکساندر متفکر ایجاد و میزبانی می‌شود که ما را به عنوان افرادی آگاه در سفرهای پیشرو خود همراه می‌کنند. سفرهای آنها در سراسر کشور و در سراسر جهان ارتباطات روزانه ما با زمین، غذا، سلامت خوب و تجدید معنوی ما را در بر می گیرد که فرهنگ ها را متحد می کند.
بیانکا و مایکل الکساندر
اخیراً، آنها از اتاق هتل خود در کالیفرنیا به ما پیوستند، جایی که در حال ضبط یک برنامه آینده هستند (آنها ضبط دوربین را به اشتراک می گذارند؛ مایکل ویرایش می کند). مجری CTG جان هارت اشر و من می خواستیم بدانیم، «چیست زندگی آگاهانه همه چیز درباره؟”
مایکل و بیانکا الکساندر
بیانکا توضیح می دهد: «برای ما، همه چیز در مورد احترام به جایی که گیاهان از آنجا آمده اند، احترام به مادر زمین است. و ما هر دو عاشق گیاهان هستیم. مامانم شست سبز بود. شست مایکل سبز است و گیاهان چیزی هستند که ارزش محافظت را دارند. و این کاری است که ما می‌توانیم با آگاهی بیشتر از اینکه چگونه به جهان حرکت می‌کنیم، چگونه در جهان سفر می‌کنیم، چگونه با یکدیگر هستیم، انجام دهیم. بنابراین زندگی آگاهانه در واقع در مورد برجسته کردن سفر به سمت یک انسان آگاه تر و همزیستی با سیاره زمین است، به گونه ای که از همه و همه چیز حمایت و پشتیبانی کند، در حالی که امیدواریم اوقات خوبی داشته باشیم.”
متن زندگی آگاهانه
در ماه عسل بالی در سال 2006 بود که آنها مفهوم این برنامه را شروع کردند. “چگونه از این مکانی که زندگی می کنیم مراقبت کنیم و همچنین از یکدیگر مراقبت کنیم زیرا آنها واقعاً دست به دست هم می دهند؟” آنها تعجب کردند.

مانند بسیاری از ایده های عالی (و باغ ها)، یک شبه جمع نشد. گام به گام، همانطور که با ازدواج های جوان و ایده ها ادغام شدند، آنها می دانستند که می خواهند به نگرانی های مربوط به سبک زندگی که هنوز در برنامه های پخش جریان اصلی نبوده، رسیدگی کنند. بنابراین، آنها مجموعه خود را به عنوان راه اندازی کردند آنلاین-اول. در تابستان 2021 آنها در PBS شروع به کار کردند.

برای افزایش آگاهی معنوی و سلامت جسمانی ما، آنها طبیعت، یوگا، موسیقی، مدیتیشن، رقص، و وعده های غذایی وگان را با هم ترکیب می کنند. بیانکا می‌گوید: «سبک زندگی سالم با مسیر معنوی همراه است، زیرا می‌دانید، وقتی بدن شما سالم‌تر و ذهن شما شفاف‌تر است، مدیتیشن را آسان‌تر می‌کند».

که در ذن زنده، ما به آنها در صلح و سازندگی می پیوندیم مرکز ذن مزرعه گرین گولچ در شهرستان مارین کارآموزان مزرعه، باغ و مهمان نوازی تجربه عملی و فرصتی برای درگیر شدن با شیوه های بودایی به دست می آورند. احترام آنها به خاک و هدایای آن ما را عمیقاً به این موضوع سوق می دهد که باغبانی واقعاً چیست.

ضرورت دارد برای زندگی آگاهانه درگیری انعکاسی با فضای باز است، از جنگل گرفته تا آب و کوه تا بیابان. «فقط صدای هیچ چیز مکان بسیار قدرتمندی برای بودن است. . . و بهترین مکان برای یافتن آن در طبیعت است. این یکی از چیزهایی است که بسیاری از مسیرهای معنوی درباره آن صحبت می کنند، قدرت سکوت است.

بنابراین، چرا آنها هم محلی و هم جهانی را انتخاب کردند؟ بیانکا خاطرنشان می کند: “به نظر من، این فقط نوعی حس عشق برادرانه و اتحاد را برای درک ایجاد می کند – علیرغم این واقعیت که ما رنگ پوست های مختلف، جنسیت های مختلف، مذاهب مختلف داریم – یک اشتراک جهانی وجود دارد.” می‌دانید، همه ما می‌خواهیم خوب زندگی کنیم و دیده شویم، و افرادی را پیدا کنیم که از ما حمایت کنند، اوقات خوشی داشته باشند و غذای خوب بخورند. و، می دانید، فقط شاد و سلامت باشید. و چیزی بسیار مرتبط در مورد آن وجود دارد.»
لوگوی زندگی آگاهانه
آنها را بررسی کنید سایت اینترنتی برای داستان خود، تریلرهای برنامه، و برای شیرجه رفتن در وبلاگ شخصی و بسیار با شخصیت خود، جایی که آنها داستان های صمیمی در مورد سفرهای خود را به اشتراک می گذارند.

فیس بوک و اینستاگرام: @consciouslivingtv
توییتر: @conscioustv

لیست برنامه های محلی خود را بررسی کنید یا آن را تماشا کنید PBS آنلاین و با برنامه PBS.

اکنون داستان آنها را تماشا کنید!

ممنون که سر زدید لیندا